Zítra už bude lépe

Loni, kdy mi zbývalo 65 dní do porodu, psal se datum 22.prosinec a já netušila co přijde. Byla jsem 30 + 5 jako jsem dnes. Už týden jsem ležela v porodnici pro krácení děložního čípku, Štěpánek se tlačil hlavičkou úplně dole. Měla jsem strašný strach.
Moje bývalá doktorka co mi na to řekla, že takového miminko nesmím ještě porodit páč by byl takový chcípáček. Naštvala jsem se. Takže mě poslala 16.prosince do porodnice, kde si mě pohlídají. V nemocnici jsem se moc dobře necítila ale co bych pro to své miminko neudělala. Musela jsem ležet jako prkno, nohy nahoře a ke stolu jsem mohla jen k jídlu a večer si dát vlažnou sprchu. 
A po týdnu ležení se nic nezlepšilo ani podle doktorů nezhoršilo. Nezdáli se jim průtoky, takže konzultace s Prahou. Praha řekla, že pro jistotu převoz k nim pro důkladnější vyšetření a pak se vrátím, když to tedy nebude k porodu.
Byla to moje poslední hodina s mým miminkem. 

A paní doktorko nebyl by to žádný ,,chcípáček,,! Měl krásných 1920 g. <3 

Konec....

A dneska se díky Štěpánkovi cítím silně. Maxmiliánek má velkého ochránce. 
Čípek se drží zatím nejlépe za poslední dvě těhotenství. Pro jistotu mám dvakrát denně předepsaný magnosolv a nastavený klidový režim. 
Ale vím, že Maxík je bojovník a silák. A je mi jedno jaké datum si vybere. Už se těšíme až si ho odvezeme domů a budeme se z něho těšit.
Maxmiliánek je pro mě ten největší dar, který jsem mohla dostat. 

Každý jeho kopaneček, vyboulení, škytání mi vykouzlí úsměv na tváři. Cítím se vnitřně štastná a klidná. Miluji ho a těším se na první shledání. 

Mám nyní skvělou doktorku se kterou si mohu povídat o všem, je důkladná, pečlivá. Dokáže mě i ukldnit, když mě mě trápí nějaká špatná myšlenka. 

Takže další článek už bude jen o tom krásném.... 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Prázdninová cesta

Testování Kondicionéru z Experimentální zahrady pod Blaníkem